05-07.07/ Pelerinaj în Dobrogea și Delta Dunării (3 zile/ 2 nopți)

ZIUA 1 – 05 iulie (400 KM)   Biserica „Şerban Vodă” (Plecare la ora 6:00) –– Drajna  –– Slobozia  –– Ţăndărei  –– Giurgeni –– Hârşova  –– Frecăţei  –– Mănăstirea  Celic Dere – Mănăstirea  Cocoş –– Mănăstirea  Saon –– Mănăstirea Halmyris ––               Tulcea ( cazare şi cină).

ZIUA 2 – 06 iulie (10 KM)  Mic dejun –– plimbare în Delta Dunării  – Catedrala Episcopală din Tulcea – Monumentul Independenței  – Tulcea ( cazare şi cină).

(Participarea la Sf.Liturghie în data de 07 iulie)

TARIF: 625 lei / pers.

(grup minim 40 persoane, cazare in camera dublă, supliment single: 200 lei/pers)

SERVICII INCLUSE :

• transport autocar clasificat;
  • 2 nopți de cazare la hotel in Tulcea cu cină şi mic dejun
  • însoţitor de grup preot
  • plimbare în Delta Dunării

Relaţii şi înscrieri la d-na Magdalena Pencea tel. 0724277905